Soutěž o šest vstupenek na Ballet Magnificat!

Verze pro tisk |

Jiráskovo divadlo Česká Lípa bylo jako jediné v České republice zařazeno do evropského turné významné americké baletní společnosti Ballet Magnificat!

S představením Prodigal´s Journey se představí 2. května v 19.30 hodin. Nenechte si ujít jeden z nejúspěšnějších tanečních titulů nezávislého souboru, který procestoval celé spojené státy a teď je v Evropě.

Ballet Magnificat! je profesionální křesťanský baletní soubor sídlící v hlavním městě amerického státu Mississippi. Soubor byl založen v roce 1986 pani Kathy Thibodeaux, stříbrnou medailistkou na Mezinárodní Baletní souteži (USA International Ballet Competition), soutěží olympijského stylu konající se každé čtyři roky v americkém Jacksonu.
Od skromných začátků, bez tanečníků, prostředků či zázemí, se Ballet Magnificat! rozrostl do dvou profesionálních souboru, které se v každé sezoně představí publiku téměř 90 000 lidi po celých Spojených státech amerických a světa.

„Jsme moc rádi za exkluzivní možnost zařadit se do evropského turné Balletu Magnificat! Jiráskovo divadlo Česká Lípa se tak dostává do popředí a může nabídnout naším divákům něco nového,“ říká Petr Novák, ředitel Kulturního domu Crystal, pod který Jiráskovo divadlo spadá.

Odpověď na otázku pro vás nebude těžké vygůglit. Hlavní choreograf souboru působil nějaký čas v libereckém divadle F. X. Šaldy. Jak se jmenuje? Nápověda: Je na fotografii :o).

Losujeme tři výherce, kteří získají po dvou vstupenkách. Odpověď na otázku posílejte do 22. dubna na adresu barta@i-noviny.cz.

 

Nahoru