Dnes je 30. 09. 2024
svátek má Jeroným

František Just opět získal titul přeborníka České republiky

František Just z České Lípy vyhrál v sobotu dne 20. listopadu 2021 veteránský "Turnaj mistrů" ve stolním tenisu. Tento prestižní turnaj se koná tradičně v  v moravském městě Hluk, které se nachází nedaleko Uherského Hradiště.

Vítězstvím získal tento hráč Lokomotivy Česká Lípa  titul přeborníka České republiky  ve stolním tenisu pro rok 2021 v kategorii 70 až 74 let. Je to  již čtvrté vítězství tohoto hráče Lokomotivy Česká Lípa za posledních pět let.
Do turnaje nastupoval nastupoval tentokrát František Just z prvního místa. A to díky vítězstvím na Velkých cenách měst Jaroměře, Holic a Hostinného a  finálové účasti na Velké ceně Havířova. Všechny zmíněné  turnaje pořádá Českomoravský klub veteránů.

Just vyhrál celý turnaj  bez jediné porážky. Nejednalo o jednoduché vítězství, což  dokazuje především fakt, že během osmi hodin musela nejlepší osmička hráčů odehrát turnaj každý s každým. A to je opravdu velmi fyzicky i psychicky náročný výkon.