Jak se hrálo o víkendu?

Podívejte se v našem jednoduchém přeledu, jak se dařilo našim sportovním oddílům o uplynulém víkendu.

Florbalová Superliga mužů
FBC 4CLEAN Česká Lípa - itelligence Bullgogs Brno 8:4 (2:2, 2:2, 4:0)

Deset hráčů FBC se nějakým tím bodem (dokonce i brankář Ponomarev měl asistenci) podílelo na důležitém vítězství nad Brnem. Právě jihomoravskou metropoli českolipští hráči přeskočili v tabulce a jsou nyní na devátém místě. Do Prahy, kde se v úterý střetnou se Spartou, mohou tak jet ve větší pohodě.

Florbalová regionální liga mužů
FBC Jazzmani Žatec - FBC Bestie Č. Lípa B 2:8
FBC Bestie Č. Lípa B -FBC DDM Kati Kadaň B 12:2

Dvě vítězství znamenají jen mírný odstup od špičky tabulky.

1. florbalová liga dorostenek
Florbal Chomutov - FBC Česká Lípa 7:3
FBC Česká Lípa -FBK Wings Most 1:2

Domácí prostředí mladým florbalistkám body bohužel nepřineslo.

1. futsalová liga
FC Démoni Česká Lípa - FK ERA PACK Chrudim 1:6 (1:2)

Prohrát o pět branek s fenoménem z Chrudimi není žádná ostuda. O vítězství rozhodla především pětiminutovka (29. -34.), kdy Démoni dostali tři branky. Nyní čeká českolipské hráče další pravidelný účastník nejvyšší soutěže, Teplice. A opět se Démoni představí doma (17. 11.)

Fotbalová divize B
Nový Bor - Chomutov 0:2 (0:1)
Tatran Rakovník - Arsenal Česká Lípa 1:2 (1:1)

Ani nový trenér zatím nepomohl Novému Boru k bodům.
To naopak Arsenal dokázal podruhé za sebou vyhrát a drží si nadále jedenácté místo.

Krajský fotbalový přebor
Sedmihorky - Skalice 3:3 (2:2)
Hrádek n. Nisou - Doksy 0:3 (0:3)

Po Frýdlantu ztratila Skalice zbytečně další body. Doksy zvítězily (možná trochu nečekaně lehce) nad Hrádkem a zajistily si tak klidnou zimní přestávku.

2. volejbalová liga
Lokomotiva Česká Lípa - Netolice 3:0 (21, 20, 21) a 3:0 (11, 22, 21)

Českolipští volejbalisté zvládli skvěle pozici favorita v dvojutkání s Netolicemi a i díky tomu si upevňují druhou pozici. Třetí Plzeň ztrácí už sedm bodů.

1. volejbalová liga juniorů
Lokomotiva Česká Lípa - Hradec Králové 1:3 (-23,-15,22,-20) a 2:3 (-21,-17,17,18,-9)

Mladí volejbalisté sice dvakrát prohráli, ale se ctí. Navíc Hradec patří k těm lepším týmům soutěže.

Krajská hokejová liga
HC Česká Lípa - HC Turnov 1931 2 : 6 (2:1, 0:4, 0:1)

Souboj prvního s druhým vyšel vítězně pro hosty z Turnova. Po první třetině Českolipští ještě vedli, ale v první půli druhého dějství vstřelili hosté čtyři branky, na což už domácí nestačili zareagovat.