Reprezentanti klubu SPORT RELAX byli úspěšní na MS

Verze pro tisk |

Šest dní strávených na cestách a sportovních halách, to bylo mistrovství světa WTKA, které skončilo pro reprezentanty ČR medailovým úspěchem. Letošní mistrovství světa WTKA se opět přesunulo do italského letoviska Carrara, kde nás reprezentovala šestičlenná výprava ve složení Nikola Jůzová (Kesl ryu Praha) Barbora Znamenáčková (SPORT RELAX) Adéla Šinerová (SPORT RELAX), Ondřej Samek (Dukla Praha) David Kavalír (SPORT RELAX) a hlavní coach Pavel Znamenáček.

Po příjezdu nás čekala tradiční administrativa v centrální hale, vážení Davida a Barbory s okamžitým přesunem do rodinného hotelu k odpočinku, jelikož nás druhý den čekal zahajovací ceremoniál a start ve svých kategoriích. Po čtyřdenním maratonu eliminačních bojů se nám podařilo vybojovat finálové bloky, kam se proderou jen čtyři závodníci a jeden zůstane bez medaile. To jsme si uvědomovali, proto jsme v eliminačních kolech nasazovali vysoké sestavy.

Potěšení přišlo formou komplimentu od izraelského a belgického vedení za naše vystoupení na MS. Součástí MS je Orient festival, který je rozmanitostí a bohatostí největší v Evropě. Člověk žasne jak jsou lidé zruční, talentovaní a umí obohacovat svou kulturu.

Před nedělním finále jdeme za každého počasí do moře, jelikož je to tradiční rituál, který se neporušuje.

Nikola Jůzová

Kata shotokan seniorky 1. místo

Kata Open seniorky 1. místo (hnědý a černý pás)

 

Barbora Znamenáčková

Kata juniorky shotokan 1. místo (hnědý a černý pás)

Kumite juniorky +60kg 1. místo

Kata seniorky Open 2. místo

 

Adéla Šinerová

Kata juniorky 1. místo (zelený a fialový pás)

Kata Juniorky Open 1. místo

Kata All styles 1. místo

 

Ondřej Samek

Kata senior Open 2. místo

Kata All styles 2. místo

 

David Kavalír

Kata junior shotokan 1. místo

Kata junior Open 1. místo

Kumite -75 kg 2. místo

 

Znamenáčková + Šinerová

Kata Duo Open - 1. místo

Pavel Znamenáček vyhodnotil letošní MS jako velmi vydařené a děkuje reprezentantům za vzornou přípravu. Děkujeme za podporu všem našim partnerům a fanouškům. Česká unie bojových umění, MŠMT, Město Česká Lípa, Liberecký kraj, MEGA a.s., VENDYS & V, EnServis s.r.o. a Českolipskému deníku.     

alt
Nahoru