Dětské tipy leden

Verze pro tisk |

Divadelní Lotrando a Zubejda
Pohádkový muzikál s písničkami Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře vychází ze stejnojmenné populární filmové předlohy Karla Smyczka. Vyprávění o hodném a učeném loupežníkovi, drvoštěpu Drncovi a stonavé princezně Solimánské přináší hodinu a půl čiré zábavy a dobrodružství.
11.1., 15:00, Jiráskovo divadlo

Dolittle ve filmu
Kdyby tak každý doktor byl jako Dolittle. Ten se totiž nebojí vyrazit na nebezpečnou výpravu, utkat se s piráty, ale hlavně rozumí řeči zvířat. Hvězdný Robert Downey Jr. září v originálním pojetí příběhu pro celou rodinu o legendárním zvěrolékaři. 
v kinech od 16. 1.

Loutkové představení Zvířátka a medvěd
Již 70 let hrají cvikovští loutkáři pod hlavičkou spolku Loutková scéna, resp. LS Klubíčko dětská představení ve svém domovském divadélku v horní části nám. Osvobození při ústí ulice Komenského. Přijďte se tentokrát podívat na jejich interaktivní představení, ve kterém se děti po celou dobu aktivně účastní děje a spolupracují.
18. 1., 10:00, Loutková scéna Cvikov

Velryba Lízinka na divadle
Chcete se dozvědět něco o českých řekách a živočiších pod vodou? Výpravná pohádka se zatoulanou malou velkou velrybou vám to umožní. Pohádka Divadla Krapet o jednom velkém přátelství je navíc doprovázena milými písněmi Marka Ebena.
25. 1., 10:00, Divadlo Nový Bor

Tlapková patrola: Vždy ve střehu na plátně
Požárník Marshall, technik Rubble, policista Chase, mechanik Rocky, vodní záchranář Zuma, letecká záchranářka Skye a pochopitelně Ryder jsou dětským animovaným fenoménem dneška. Jejich první loňské uvedení v kinech znamenalo pro řadu dětí vůbec první výpravu do kina a první zážitek z velkého plátna. Nyní se Patrola vrací do kin se speciálním závodnickým filmem a překvapením navíc.
v kinech od 30. 1.

Nahoru