Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Verze pro tisk |

Politika , politici a politikaření vše stále víc komplikují.

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Poslanci, ať už koaliční nebo opoziční nedali vládě další souhlas k prodloužení nouzového stavu a tím
hodili zodpovědnost v rozhodování na hejtmany. Někteří ji ale nechtějí nebo se jí snad bojí ? - Např i hejtman Libereckého kraje Půta, beránek , vidí jako nejlepší variantu pokračování nouzového stavu . A vlčáci hejtmani ODS naopak, konečně se k něčemu pořádně dostanou a voličům ukáží, co v nich je. Do voleb ještě všichni zamíchají pořádně kartami.

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Původně jsem si myslel, že se opozice chytila do pasti. Těch skoro 20 tis. mrtvých na triku Babiše končí, když teď recipročně oznámil, že od pondělka to jsou mrtví opozice, čímž strašil veřejnost. Znělo to sugestivně.
Nicméně ukázalo se, že se snad "ledy pohnuly". A bude se dělat něco smysluplnějšího. Když tedy dle Babišova vyjádření "My máme ty opatření, která nefungují a proto máme ty plné nemocnice" je to čím dál horší. A to ten stav nouze je již 150dní.
Okolní země rozvolňují, nevím taky, co dělal v Maďarsku, když náš soused Německo to zvládá daleko lépe. Jenže tam ho nehoní kvůli podvodům koncernu Agrofert.
Ale abych byl objektivní. Lidi na to fakt kašlou. Kde jsou ty jarní časy, desinfekce, rozestupy, omezení kontaktů. Včera v Kauflandu. Ještě nedávno fronta u desinfekce, schválně čekám. Z 20 lidí si stříkl jeden. Tak desinfikuji a předjíždí mne důchodce. Ruce bez desinfekce a přehrabe celou bedýnku jablek, než dá tři do igeliťáku. To samé u banánů v akci, ty odlupoval z trsů, celkem čtyři. Vzal jsem nějakou zeleninu, kytku a jedu ke kase. To, že stojíte 2m daleko se vykládá jako povel k předbíhání. Takže rychle do chumlu. No divme se, že to stoupá, Nevím proč se tak chovají, nevím, kdo to dá do kupy.
Chmurné, tak trochu nějaký typický humor nás Čechů
https://www.youtube.com/watch?v=_oqSfCzHPRI&feature=emb_logo

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Včera jsem si jako mnozí jiní přečetla,jak "kariérní diplomat" Adam Vojtěch přeskočil čekatele a na návrh premiéra míří na post velvyslance do Finska,země,která je známá nízkou mírou korupce a vysokou spokojeností obyvatel s životem v ní.
Tak jsem si při tom vzpomněla na předvolební babišovská hesla,že bude líp,obzvláště na jedno:
Zrušte trafiky,volte profíky..
Přeji hezký den!

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Tak máme možná dalšího adepta na nějaký velvyslanecký post- plukovníka Prymulu.Je chráněnec a oblíbenec pana prezidenta, vyznamenání za velké zásluhy od něj už má,tak teď by se možná hodil nějaký ten post,než na velvyslanecká místa začne být tlačenice....
Hezký den a nejen pevné zdraví,ale i nervy.

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 ) Proruský

aktivista Jiří "nezdolný" Černohorský byl opět v televizi, dnes u Hamáčka. To je ten hlavní antirouškař z protestu v Novém Boru. Jeden z hlavních řečníků setkání "odpůrců" na Václaváku. Taky chodí s tou rakví k politikům.
Zajímavé je, že proslul jako propagátor ruských zájmů, Koněv, Vlasovci, náměstí Borise Němcova. Píše omluvné dopisy za český národ na ruskou ambasádu. Nedělá, má dluhy , kdo ho platí?
Zato je stále ve styku s pověstným ředitelem Ruského střediska vědy a kultury (spadá pod ruské ministerstvo zahraničních věcí), krátce RSVK, českého zastoupení ruské státní organizace Rossotrudničestvo. Je to údajný "muž s Ricinem" Končakov.
No vidíme, kdo má zájem na destabilizaci v ČR.

https://monikalefay.cz/analytik-roman-maca-kdo-je-jiri-cernohorsky/

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Poslední dílko J. Černohorského. Doufám, že policie bude postupovat jako v případě starosty Novotného. Snad to zaznamenal Pavel Danys a BUDE JEDNAT !!!!????

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10225542879225636&set=a.10209758590228276&__cft__[0]=AZVdOH5nRpMCD_qlhiVFqzID2vlpIRF028U67mb2-H3YSxyi6t7XqhwT4NNDA1csRjA5zMBl87VhUEyUfgwGoywPUvRH8qgbcAUS3JgAgDDK0P3mnCd5HCeGcBTbHGMy3m0&__tn__=EH-R

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Víte "moldavite", on pan Černohorský a paní Elšíková (ostatně třeba také řeporyjec Novotný) nejsou od sebe tak vzdáleni. Snad jen, že paní Elšíková ovládá lépe technologii - má na to odborné vzdělání.
Všechno to jsou lidé, kteří se živí jako "skandalisté" ...

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Tu Elšíkovou neznám, Novotný skandalista taky je. Ale zásadní rozdíl je v tom, že má legální příjmy. U Černohorského, dříve taxikáře, se to neví. Podvyživeně nevypadá, cestuje po celé republice... Podobně tzv. Raptor neboli Žarko Jovanovič, který z těchto akcí dělá přenosy. Mnohomilionová exekuce, příjmy nevykazuje. Asi mu platí ruská media, kam dodává své "reportáže". Chodí s nášivkou Agent Kremlu, fotí se jako ruský voják. Náhoda?

https://hlidacipes.org/cesky-vlastenec-potaji-zasobuje-ruska-statni-media-dostaval-pozvanky-i-od-zemana/

Aha Monika Le Fay je scénáristka Elšíková. Ale skandalistka?

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

https://cnn.iprima.cz/videa/cnndomaci/hnev-vystridaly-slzy-nejlepsi-vyroky-premiera-babise-z-nedelni-partie-zdroj-cnn-prima-news
TOP výroky Babiše. Základní otázka. Když je ve všem nejlepší, jak je možné, že jsme ve světě ti nejhorší?

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )Naše Mařenka

No, Marie Benešová, Mařenka, se dnes pěkně upsala. Zprávu vlastnoručně napsanou poslala z té mršky chytrého telefonu omylem reportérce ČT Zuzaně Černé. Zpráva se dotýkala dnešních OVM
Píše v ní,že to byla "vyvážená" debata toho prasete jako víno.
Nějak mi to nesprávné klepnutí na telefén připomíná Wericha,jak říkal, že stačila tečka od mouchy a z mocnáře byla selka nebo naopak. Záleželo na tom,jaká filosofie té domácnosti převládala...

Není nad to,když ministryně spravedlnosti jde příkladem. I když,podobný slovník má i pan prezident, s kterým je jedna velká rukaa je v jeho sboru poradců. Hezký večer přeji!

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Lehce nevím, zda vás paní doktorko chápu, ale OVM jsem sledoval, tedy i super zvláštní paní Benešovou!
Zde jsem již psal - dotyčná paní je mimořádně trapná, hloupá, ubohá!
Svým způsobem takřka chápu, že její kauzy, svého času, o soudní mafii, byly její vlastní prezentací...
Nerozumím, proč daná dáma se chová (také jsem již zde psal) jako poslední pavlačová drbna...
Patrně proto, že je jako její kamarád - český prezident - stejně mimořádně mimo slušnou úroveň...
V mém vnímání jde o naprostou lidskou trosku...

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

No, paní ministryně psala někomu a stěžovala si po skončení OVM ,že "to byla "vyvážená" debata toho prasete jako víno. I ti dva(Balík s Ferim) se nestačili divit. Tolik text zprávy.
Tuto zprávu ale poslala omylem jinam, Mařenka.
Pevné zdraví přeji,budeme ho potřebovat!

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Jak někdo s vizáží Marie Benešové může o někom psát, že je prase? Celá ta vláda je jeden velký omyl.

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Asi by se nemělo narážet na vzhled,ale spíše celou svou bytostí Maruška Benešová naplňuje sousloví politický dinosaurus. Můžeme jenom doufat,že ji vítr odvěje jako odvěje jejího protektora prezidenta Zemana . Ať si pak zase dělá advokáta mafiánům a rozkradačům dotací. Na post ministra lidé tohoto typu nepatří. Hezký slunný den a pevné zdraví!

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes. ( část 3 )

Ze země kde Zítra znamená včera. Putin se pěkně bojí Navalného.
Nové zákony
Pokuty pro občany za opakované neuposlechnutí zákonného rozkazu při demonstraci...budou od 10 tisíc až 20 tisíc rublů nebo je zajištěno zatčení po dobu až 30 dnů nebo povinná práce po dobu až 200 hodin.
1Kč=3Rub
K činnosti zahraničního mediálního agenta.
Od 1. března se zavádí trestní odpovědnost u fyzických osob - zahraničních agentů, které nepodaly žádost o jejich zařazení do registru těchto agentů. 3-5 let odnětí svobody.
Šíření informací o jednotlivci zahraničnímu agentovi, jakož i materiály, které vytvořil bez příslušného označení, znamená pokutu pro jednotlivce od 2 do 2,5 tisíce rublů, pro úředníky - od 4 do 5 tisíc rublů, pro právnické osoby - od 40 tisíc až 50 tisíc rublů. Ve všech případech je povolena konfiskace subjektu správního deliktu.

https://tass.ru/obschestvo/10787151

Zkrátka demokracie dle ruského vzoru.

P.S. Popis pekla, do kterého zavřeli Navalného. Nebude smět 2,5 roku s nikým promluvit a v noci ho budou každou hodinu budit.
https://navalny.com/p/6471/

Nahoru

Re: Česká společnost a politika dnes, za týden přes 250 tisíc

Projekt občanské solidarity se soudními výlohami obětí lží a urážek prezidenta Miloše Zemana. Za týden nashromážděno čtvrt milionu.
https://www.hithit.com/cs/project/9464/spolecne-proti-lzim-milose-zemana?fbclid=IwAR030RxdkDiqx0TK_E26pXhen64spcedbZbirSLN2bso0ISlaQ8dVWoW5gQ

Nahoru