svátek má Jaromír

Žáci FBC Česká Lípa si vezou ze Spořic šest bodů

Hráči FBC PD Dědek Česká Lípa předvedli pěkné výkony a zaslouženě si domů vezou šest bodů. Partyzánka i přes statečný boj body nezískala.

SK Bivoj Litvínov – FBC PD Dědek Česká Lípa 3:7 (1:2, 0:2, 2:3)

Česká Lípa se hned od začátku tlačila do útoku, ale první gól vsítil až v šesté minutě při přesilovce Dědek pěknou střelou z poloviny hřiště. Litvínov po dvou minutách vyrovnal, ale vedení na naši stranu strh opět pěknou střelou z půlky Dědek.

Na začátku druhé třetiny zvýšil na 1:3 po individuální akci Hejl. Na 1:4 zvýšil v další přesilovce svou první letošní trefou Šebera.

Třetí třetinu načal Litvínov a snížil na 2:4. Na rozdíl tří gólu zvýšil kapitán Pastor. Litvínov opět snížil, ale to bylo z jejich strany vše. Za Českou Lípu se do konce zápasu trefili ještě Hřebřina a Dan Matějíček.

FBC PD Dědek Česká Lípa – Mocní Tuleni Podbořany 8:3 (0:1, 5:0, 3:2)

Už po 30 vteřinách otevřeli skóre Podbořany, Česká Lípa zpevnila obranu a i přes mizerný výkon rozhodčích v první třetině se hra vyrovnala a další gól už nepadl.
Ve druhé třetině se českolipským hráčům povedl parádní obrat. Během třetiny otočili skóre z 0:1 na 5:1. Vyrovnávací gól vstřelil Hejl. Dále se prosazovali Pastor, Hána, Šebera, Dědek.
Ve třetí třetině drtivá převaha Lípy pokračovala a další dva góly vstřelili Pastor pěknou střelou o břevno a tyčku a Hřebřina. Poté po dvou zbytečným chybám Podbořany snížili dvěma slepenými góly na 7:3. Konečné v zápase si vzal Hána a uzavřel skóre na výsledku 8:3.

Sestava: Chyna – Palček, Šebera, Dědek, Hána – Pastor (C), Matějíček Radek, Matějíček Dan, Váňa, Hřebřina, Hejl

Body: Palček 0+1, Šebera 2+0, Dědek 3+1, Hána 2+2, Pastor 3+1, Matějíček R. 0+3, Matějíček D. 1+1, Hřebřina 3+0, Hejl 1+3

FBC Teplice – FBC Česká Lípa – ZŠ Partyzánská  10:0 (4:0, 6:0, 0:0)

Hráči Partyzánky začali zápas pěknou hrou, tlačili se do šancí, které bohužel nedokázali proměnit v góly. První gól na konci třetí minuty trochu pohnul s jejich sebevědomím a bohužel začali dělat chyby. Hrálo se převážně na českolipské půlce, což jen občas přerušili brejkem podél mantinelu Bečvařík nebo Sejkora. Hráči nakonec inkasovali v první třetině celkem čtyřikrát. Ve druhé třetině se hra Partyzánky totálně rozpadla a inkasovali šestkrát.
Poté musela přijít domluva od trenérů, při které byl kladen důraz zejména na obranu.
Ta se v poslední třetině skutečně zlepšila, Partyzánka neobdržela ani jeden gól a vypracovala si i několik slušných šancí. Konečný stav tak nakonec byl 10:0.

FBC Česká Lípa – ZŠ Partyzánská – FBC Viktoria Ústí nad Labem 1:7 (1:1, 0:4, 0:2)

Hráči Partyzánky vlétli na Viktorku přímo ukázkově, tlačili se do útoku, přehrávali soupeře, proto byl gól Viktorky trochu nespravedlivý. Českolipští hráči se ale nezalekli a dál hráli s vysokým nasazením. V osmé minutě konečně přišla odměna ve formě gólu. Pěknou střelou k tyči se prosadil Breycha. Partyzánští dokonce Ústí v první třetině přestříleli.
Druhá třetina bohužel začala ústeckým tlakem a hrálo se tak převážně na naší polovině. Českolipští se z tlaku dostat nedokázali a za druhou třetinu čtyřikrát inkasovali.
Ve třetí třetině se hra opět vyrovnala, ale českolipským nepřálo štěstí a do brány to nepadalo, na druhé straně tam bohužel spadli i naprosto zbytečné střely. Závěrečné skóre nakonec bylo 1:7.

Sestava: Štorek – Becci, Breycha, Urban, Beitler – Bečvařík, Sejkora, Houdek, Witschel, Kubelka

Gól: Breycha