Dnes je 28. 09. 2024
svátek má Václav,Den české státnosti

Sobotní turnaj mládších žáků v Lomnici nad Popelkou

Mladší žáci si po delším čekání opět šáhli na nejcenější kov, museli si pro něj dojet až do Lomnice nad Popelkou. Na lavičce se objevila nová tvář - trenér Gabriel Žeha, který začal v FBC pomáhat s mládeží, jak to celé viděl se dozvíte v tomto reportu! V prvním zápase nastoupili mladší žáci proti místnímu klubu FBC Lomnice nad Popelkou, kde po krásném a emotivním zápase nakonec podlehli 3:2. V závěrečné třetině žáci soupeře zatlačili na jeho polovinu a nepustili ho vubec k ničemu, poslední třetina pro nás vyzněla v počtu 19 střel oproti soupeřovým 2,chybělo tak bohužel i trošku štěstí. Po přestávce kluci veděli, že jestliže chtějí pomýšlet na mediali tak musí vyhrát - odnesl to tým FBC Liberec Blue. Hráči plnili veškeré herní činnosti a klub z Liberce porazili vysoko 12:3. V posledním zápase začalo FBC hrát s velkým respektem proti klubu FBK Campus Jablonec nad Nisou, ve vzduchu v případě úspěchu viselo zlato a to hráčům trochu svazovalo nohy. Trápení a čekání na první gól provázelo celou 1.třetinu, poté již Česká Lípa zápas nepustila a jasně ho dotáhla do vítězství 7:2 a odvezli si z Lomnice podruhé v sezóně zlaté medaile.