I v září přijímá českolipská ZUŠ nové žáky

Verze pro tisk |

Českolipská základní umělecká škola nelenila ani během prázdnin, kdy pro své žáky a studenty uskutečnila srpnový hudebně výtvarný workshop „Letní dílna“. Prázdninová dílna se konala v rekreačním areálu Poslův Mlýn a byla plná zábavy, výuky, zajímavých akcí a zážitků. A nechyběla samozřejmě výstava výtvarných děl, která vznikla v průběhu dílny, ani závěrečný koncert účastníků pro rodiče a příznivce.

Máte-li zájem být součástí nejen Letní dílny, ale i dalších zajímavých akcí a unikátních projektů, které ZUŠ pořádá, můžete se přihlásit i v září, kdy přijímáme další zájemce o hudbu, výtvarno a tanec, a to na hru na zobcovou flétnu, do dětského pěveckého sboru Talent, do výtvarných ateliérů a tanečních tříd! Stačí vyplnit přihlášku na www.zuscl.cz (vpravo nahoře) a domluvit si nejlépe do poloviny září individuálně talentové zkoušky se zástupci ředitele (J. Ševčík - tel. 487 827 325, M. Nešporová - 487 827 323), kteří vám rádi zodpoví jakékoliv dotazy.

Svým žákům a studentům nabízíme přátelské prostředí, kvalifikované učitele, rozšíření obzorů a cestu k získání nových přátel, lásky k umění a životní radosti. Pro kvalitní výuku a zajímavé projekty se snažíme zajistit co nejlepší zázemí, jako např. letos v září nově otevřené Divadelní studio pro stávající žáky i pro zájemce o studium v naší škole v literárně-dramatickém oboru, jehož součástí je i profesionální osvětlení a ozvučení.

NEVÁHEJ A UŽ PŘIHLAŠ SE DO ZUŠ!
 

Nahoru