Divadelní tipy duben

Verze pro tisk |

Lady Oskar
Adaptace kultovní filmové komedie Louis de Funèse podle populární francouzské hry Claude Magniera v podání Divadla Kalich je úspěšným režijním debutem herečky Jany Paulové. Výborně zvládnutá hra plná záměn není na našich jevištích běžným standardem. A tady se dílo skutečně vyvedlo.
8. 4., Divadlo Nový Bor

Jo, není to jednoduché
Francouzská konverzační komedie Jean-Claude Islerta a Divadla Palace Praha vypráví o jednom doučování matematiky pod peřinou. Klasická záměnová hra pro nenáročný večer v divadle stojí na komediálním talentu Jiřího Langmajera.
11. 4., Jiráskovo divadlo

Velké lásky v malém hotelu
Bláznivá konverzační komedie klasika americké divadelní komedie Raye Cooneyho (Prachy!!!, 1+1=3) vypráví o románku člena vlády s vdanou sekretářkou, nevěrné manželce, jednom hotelu a čínské obsluze, která si není jistá tím, co říká. Lukáš Vaculík a další tváře Divadelní společnosti Háta udělají z večera příjemné setkání.
17. 4., Divadlo Nový Bor


Můžem i s mužem
Autorská hudební feérie VIP Art Company s Vandou Hybnerovou či Kateřinou K. Hrachovcovou vypráví o potřebě lásky, partnerství a ženské křehkosti. Představení je z velké části postaveno na improvizaci a celé tak i vznikalo. Těšte se na čtyři zkušené herečky, které si především umí udělat legraci samy ze sebe.
18. 4., Jiráskovo divadlo


 

Nahoru